MobilKreş Anaokulu Yazılımını Farklılaştıran 6 Detay

Okul öncesi eğitim kurumları için günün ihtiyaçlarına yanıt verebilecek bir şekilde hazırlanmış olan Mobilkreş anaokulu yazılımı ile ilgili olarak önemli detaylar paylaşmak istiyoruz. iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilen bu kreş programı okul yöneticilerinin işlerini beklenenden çok daha fazla kolaylaştırmaktadır.

Neden MobilKreş ?

1- Kurumsal İmajı Artırmaya Olanak Tanır!

Okul öncesi eğitim kurumu yöneticilerinin kreş programı ile ilgili araştırma yaptıklarında ilk göze çarpan kreş programı olmayı başaran MobilKreş uygulaması, kurumsal imajın artırılmasına önemli bir katkı sağlar. iOS veya Google Play’den indirilecek olan bu uygulamanın logosu ve adını kurumunuzun adı ve logosu ile değiştirebilirsiniz. Bu uygulamanın veliler gözünde kurumun özel olarak geliştirmiş olduğu bir uygulama olarak gözükmesi kurumsal kimliğe beklenenden çok daha fazla katkı sağlar.

2- Zaman Tasarrufu Sağlar!

Muhasebe işlemlerden ilaç takibine, yemek takviminden servis takibine varıncaya kadar birçok detayı tek bir tuş ile takip etmeye imkân tanıyan MobilKreş yazılımı yöneticilerin ve personellerin zamandan önemli bir şekilde tasarruf ederek, öğrencilerin eğitim ve öğretimlerine çok daha iyi bir şekilde odaklanabilmesine olanak tanımaktadır.

3- Ebeveynler ile Kesintisiz İletişim Olanağı Sunar!

Gelişmiş özelliklere sahip bir anaokulu yazılımı olan MobilKreş uygulaması online mesajlaşma sistemine sahip olarak ebeveynler ile personellerin hızlı bir şekilde iletişim kurmasına imkân tanır. Online mesajlaşma imkânı sayesinde kurumun iletişim masraflarının da önemli ölçülerde azaldığı gözlemlenebilir.

 

4- Okul Yöneticilerinin Anket Oluşturmasına Olanak Tanır!

Özel olarak geliştirilmiş bu özel anaokulu yazılımı ile velilerin beklenti ve isteklerini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden kendi soru ve şıklarınızı oluşturarak velilerin anketinize oy vermesini sağlayabilirsiniz. Anket çalışması ebeveynlerin hizmetlerinizden memnun olup olmadıklarını görmenize de olanak tanır.

5- Bir Gruba Özel Doküman Paylaşımı Yapmanızı Sağlar!

Okul öncesi eğitim kurumunuzdaki birçok detayı takip edebilmenize olanak tanıyan MobilKreş uygulaması seçmiş olduğunuz sınıf ve gruplara özel olarak haftalık ve aylık olarak doküman paylaşımı yapabilmenizi sağlar.

6-Mobilkreş Uygulaması, Öğrencinin Gün İçerisinde Hangi Aktiviteleri Gerçekleştirdiğini Gösterir!

Ebeveyn memnuniyetini artırıcı bir anaokulu ve kreş yazılımı olan MobilKreş, gün sonu raporu sekmesi ile öğrencinin gün içerisinde hangi aktivitelerde bulunduğunu ve öğretmeninin öğrenci hakkında görüşlerini velilere hızlı bir şekilde iletebilmeye imkân tanır.

Bu özel Anaokulu yazılımı ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler edinmek için 0850 346 52 85 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz…

Anahtar Kelimeler: anaokulu yazılımı-kreş programı-mobil kreş

MobilKreş bir;

Elips Bilişim Mühendislik & Danışmanlıkmarkasıdır.

www.elipsbilisim.com

Kullanıcı Sözleşmesi - Gizlilik Sözleşmesi - Çerez Politikası